Život aneb Příručka jak přežít život s Robertem :))

19. srpna 2013 v 14:05 | Oskárek :3 |  Rady, tipy
Takže rohodl jsem se přidat dnes už druhý příspěvek na náš blog.Tentokrát do rubriky ,,Rady, tipy". A tohle je opravdu příručka pro někoho jako sem já takže začneme.....
1. Když Robertek chce aby si ho vyfotil v novém tričku ( a nebo klidně něco jiného ohledně focení...), rozhodně poslouchej jeho pokyny jinak to může skončit pěkným výpraskem!!!
2. Když Robertek vypne svůj notebook radši počkej 1-2 hodiny než z něj odejde virtuální duch. Rozhodně nepodceňuj čas protože se to může opravdu vymstít. Ale něco jiného je když s tebou Robertek sám začne konverzaci.Pak je naprosto bezpečné začít s tvými potřebami,radami a názory.
3.Další důležitý bod je nikdy Robertkovi nestrkejte prsty do očí..... poté se rozbrečí a průser je TU!!!
4.Od 7. až do 10. hodiny ranní je lepší neprudit ani neprosazovat své názory když se vám něco nelíbí. Většinpou to končí tak že sedíte zamčen v pokoji a čekáte než vás někdo odemkne dalším klíčem protože Robertek ten 1. schoval do svých kalhotek.
5. Rozhodně nemějte nějaký blbý kecy když přijede některý z Robertkových úlisných kamarádů. Radši buďte vtipný a lichotivý než aby jste opět nas**li robertka :)).

Takže toto byl můj vlastnoručně psaný recept pro spokojený život s Robertkem :)) jestlib se vám líbil tak komentujte :)* Váš Oskárek :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama